Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6647 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Kuća u vikend naselju Sv.Petka, Veliki Drenovac, 248 m2, na placu od 967

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže,... više

60.000€ (241 €/m²)

  • 248m²
  • 2/2 spratova

Plac u Kragujevcu - iznad Šumaričkog jezera, 2400 m2

Šumarice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog... više

75.000€ (31 €/m²)

  • 2400m²

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska, 240m2 - KUCA SA POGLEDOM NA DUNAV

Stari Slankamen, Okolina, Inđija

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća sa četiri zasebna ulaza u Sopotu, ukupne površine 242 m2, na placu povr

Sopot, Sopot, Beograd

Na prodaju kuća u Sopotu, u mirnom delu, površine u osnovi 84 m2, na placu površine 634 m2. Plac je ograđen i održavan. Ukupna površina kuće... više

165.000€ (736 €/m²)

  • 224m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Stari grad, Dorćol, Cara Uroša, 5.0, 240m2, 999000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

999.000€ (4 162 €/m²)

  • 5 soba
  • 240m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova , 3.5, 65m2, 249000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban... više

249.000€ (3 830 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Novo Selo, Velika Plana, kuća 89 m2, pomoćni objekti 73m2 i 61m2, plac 2496 m

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2.... više

96.000€ (434 €/m²)

  • 221m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća, 247m2, plac 3.13ara, kod kompleksa Novi Niš

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa,... više

250.000€ (1 012 €/m²)

  • 247m²
  • 1/2 spratova