Za upit zagradje 24 d Mirijevo pronađeno 6646 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 245000€

Liman 2, Novi Sad

<p>Kompletno adaptiran trosoban stan, u neposrednoj blizini Promenade. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1102006, cena stana je 245.000e... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 10/16 spratova

Palilula, Višnjica - Maršala Tita, 243m2

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Maršala Tita lokal, 243m2, prizemlje, parking U prizemlju nove zgrade prodaje se lokal sa izlogom i magacinom, u sivoj... više

460.000€ (1 893 €/m²)

  • 243m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan NOVI SAD, 247200€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Troiposoban stan na Novom naselju. Prizemlje, terasa. Deo stana je u legalizaciji. IDS 1075017. više

247.200€ (2 548 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 244780€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097348 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Nov trosoban stan na Telepu. Tri spavače sobe, dnevni boravak... više

244.780€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 3/4 spratova

Kuća u naselju B.Bjegović, 309 m2, na placu od 240 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća... više

175.000€ (566 €/m²)

  • 309m²
  • Prizemlje/3 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 247m2 + 4, 9 ari placa ID#1562

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, nova prizemna kuća bruto građevinske površine 247m2 sa tri stambene jedinice, na placu površine 4,5 ara sa... više

290.000€ (1 174 €/m²)

  • 247m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju - poslovna namena, kod Yure, pored puta, 24,46 ara

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju građ. zemljište u Radnoj zoni Donje Mađurovo, pored magistralnog puta ka Leskovcu, u blizini Yure i Šinvon-a. Plac... više

61.150€ (25 €/m²)

  • 2446m²

Lokal, Kalča, 24m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog... više

38.000€ (1 117 €/m²)

  • 34m²
  • 2.sprat

- sopot sf 2462

Popović, Sopot, Beograd

Dva placa od 25ari i 26ari ukupno 51ar. (spojene parcele). sve od prikljucaka na placu.front do ulice je oko 90m ag provizja 2% više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, Partizanske vode, , 23a, 240000EUR

Partizanske Vode, Zlatibor

Agencijski ID: 79747, struja, uknjizen, plac. Odlican plac na lepoj lokaciji pogodan za sve namene,deljiv,poseduje informaciju o lokaciiji,ķ.o.Branesci... više

240.000€ (104 €/m²)

  • 2300m²

Na prodaju kuća 244m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo,... više

327.000€ (1 340 €/m²)

  • 244m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova