Dobro polje, Boljevac, Boljevac
Prodaje se imanje sa povezanim parcelama u ataru sela Dobro polje, opština Boljevac pored reke Arnaute, na putu Boljevac – Knjaževac, zapadno... više
10.000€ 0 €/m²)
Ruma, Ruma
Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više
90.130€ (373 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119296, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. 155m2+56m2 Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više
118.320€ (4 930 €/m²)
Nemenikuće, Beograd
Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski... više
32.000€ (13 €/m²)
Barič, Obrenovac, Beograd
Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više
55.000€ (229 €/m²)
Čamurlija, Crveni krst, Niš
Na prodaju parcela u Čamurliji, preko puta Nišekspresa uknjižene površine 2482 m2. Plac se nalazi u građevinskom području, u naseljenom delu.... više
24.999€ (10 €/m²)
Batajnica, Beograd
Agencijski ID: 113473, uknjizen, njiva. Plac ima 61,56a, podeljen je 12 placeva po 6,13a. Cena je 4000e/a. Struja i gas su na 30m od zadnje... više
246.240€ (39 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima.... više
93.000€ (3 875 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
Plac površine 24a u Majuru do asfaltnog puta više
24.000€ 0 €/m²)
Đurđevo brdo, Jagodina
Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 24,59 ari Odličan prilaz,uz asfaltni put. Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje... više
34.000€ 0 €/m²)
Miljakovac, Rakovica, Beograd
• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više
249.000€ (2 829 €/m²)
Bele Vode, Beograd
Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više
240.000€ (2 181 €/m²)