Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102345 - CENA 250.690 sa PDV -om + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan nov, useljiv, četvorosoban stan , na Telepu... više
250.690€ (2 365 €/m²)
Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad
<p><span style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgba(0, 0, 0, 0.87);">Kompletno renovirana nekretnina. Agencijska oznaka stana... više
140.000€ (2 916 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijska oznaka 110205 - CENA 330000 + 3% agencijska provizija. POTPUNO renoviran stan na Limanu 4. Poseduje četiri spavaće sobe, dnevni boravak... više
330.000€ (2 291 €/m²)
Cara DuŠana, Novi Sad
<p>Šarmantna nekretnina, namešten dupleks 61 m2 na dobroj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1102025, 149.000 e + agencijska provizija... više
149.000€ (2 442 €/m²)
Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više
170.000€ (2 931 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1102054 CENA 126.000 + 3% agencijske provizije. Na prodaju stan praktičnog i modernog rasporeda, izuzetno očuvan i bez potrebe... više
126.000€ (2 739 €/m²)
Cara DuŠana, Novi Sad
Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 182.400eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više
182.400€ (2 850 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više
160.000€ (2 318 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više
156.000€ (3 000 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, jednoiposoban stan, potpuno opremljen .Agencijska oznaka stana 1100364 CENA 115.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar. Jednoiposoban... više
115.000€ (2 804 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više
137.200€ (2 800 €/m²)
Telep, Novi Sad
Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili +++ Agencijska oznaka stana 1100583, Novi Sad, Telep.CENA 142800E + agencijska provizija 3%. Obavezna... više
142.800€ (2 800 €/m²)