Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6934 oglasa

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 2/5 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

89.098€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 13/15 spratova

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Stari grad, Terazije, Kolarčeva, Lokal, 12m2, 59000 EUR

Terazije, Beograd

Prodaja lokala u Kolarčevoj, podzemni prolaz Palata Albanija. Lokal je vlasništvo 1/1,uknjižen. U planu je sredjivanje sva tri podzemna prolaza.... više

59.000€ (4 916 €/m²)

  • 12m²

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka , Lokal, 140m2, 350000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se odlično pozicioniran lokal na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Sastoji se od prizemlja površine 58m2 i povezanog magacinskog prostora... više

350.000€ (2 500 €/m²)

  • 140m²

Zvezdara, Denkova bašta, Tatar Bogdanova , Garaža, 11m2, 22000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Garažno mesto u novogradnji, blizu raskrsnice Gospodara Vučića i Vojislava Ilića, uknjiženo na 11m2 (za putničko vozilo srednje veličine), nivo... više

22.000€ (2 000 €/m²)

  • 11m²

Voždovac, Pinosava, Pinosava, Zemljište, 850ari, 55000 EUR

Pinosava, Beograd

Voždovac, Pinosava, parcela od 8.5 ari, građevinsko zemljište. Lokacijski se nalazi u donjem delu naselja na oko 2,5 km od skretanja za Avalu... više

55.000€ (64 €/m²)

  • 850m²

Vračar, Južni bulevar, Južni bulevar, 2.5, 60m2, 204000 EUR

Južni Bulevar, Beograd

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog... više

204.000€ (3 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²