Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7030 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101487 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji,... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099278. CENA stana 127.000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju nov stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 367200€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više

367.200€ (2 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 280980€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1092451 - CENA sa PDV-om. Četvorosoban PENTHOUSE u novoj kvalitetnoj zgradi u Sremskoj Kamenici sa panoramskim pogledom.... više

280.980€ (2 265 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190550€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji... više

190.550€ (2 165 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 339900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1051716 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet... više

339.900€ (2 594 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

97.708€ (1 879 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Odlična ponuda, plac 4355m2, Merošina

Brest, Merošina, Merošina

Na prodaju odličan plac u Merošini. Plac je površine 4355m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Ograđen je i istamponiran. Izlazi na asfaltirani,... više

144.200€ (33 €/m²)

  • 4355m²