Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6982 oglasa

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju dve legalizovane i uknjizene kuće na parceli,jedna od 230m2, druga od 294m2. Obe kuce zahtevaju ulaganja unutar samog prostora. Odlična... više

80.000€ (160 €/m²)

  • 500m²
  • .sprat

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Ugostiteljski objekat u blizini Orašca

Orašac, Aranđelovac, Aranđelovac

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu... više

170.000€ (340 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje više

45.000€ (424 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Lepa četvrtasta parcela, poljoprivredno zemljište

Trnava, Jagodina

Četvrtasta parcela, poljoprivredno zemljište u bllizini glavng puta. više

15.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju potpuno opremljen apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen apartman sa svim nameštajem i tehnikom u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina još dva apartmana... više

65.000€ (2 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C318 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²