Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6983 oglasa

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C318 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Stambena zgrada - 3 garsonjere

Levač, Jagodina

Stambeni prostor sastoji se od 3 garsonjere, nalazi se na placu površine 5a. Grejanje je na inverter klimu. Prodaje se isključivo kao celina.... više

79.000€ (887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • /1 spratova

STAMBENO-POSLOVNI PROSTOR U NIŠU

Komren, Crveni Krst, Niš

- Objekat ima više od 1200 m2 i više od 30 parking mesta na placu 15a ipostoji mogućnost povećanja placa. - Nalazi se u mirnom delu severnog... više

290.000€ (241 €/m²)

  • 1200m²
  • .sprat

Dvoiposoban stan u prostranom dvorištu

Levač, Jagodina

Stan u kući.Po strukturi dvoiposoban, sa dve spavaće sobe, pravilnog rasporeda. Grejanje: Norveški radijatori Nalazi se u kući na placu od... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

100.695€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Apartmnan na Kopaoniku - površina 31 m2

Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u vikend naselju Kraljevi Čardaci, opremljen je i prodaje se stvarima. Površina je 31 m2, u postupku je uknjiženja. Po strukturi... više

82.400€ (2 658 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/5 spratova

Kuća sa suterenom

Tavrića obori, Jagodina

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. više

150.000€ (576 €/m²)

  • 260m²
  • /2 spratova

Kuća odlične gradnje

Tabane, Jagodina

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća više

128.750€ (715 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova