Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6982 oglasa

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta, 90m2

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta lokal, 90m2, prizemlje Izvanredan lokal, na odličnoj lokaciji u strogom centru, preko puta Palilulske... više

280.000€ (3 111 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Plac, Popovac, 1294 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više

26.000€ (20 €/m²)

  • 1294m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Knežici

Knežica, Doljevac, Doljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 47,2 ara u Knežici, opština Doljevac. Zemljište se nalazi na 400 metara od glavnog asfaltnog puta.... više

4.000€ (0 €/m²)

  • 4719m²

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Savski venac, centar - Sarajevska, 514m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Sarajevska lokal, 514m2, inverter klime Kompletno sređen poslovni prostor – 514 m², dva nivoa, visina plafona 3+m.... više

1.500.000€ (2 918 €/m²)

  • 514m²
  • Prizemlje

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar, 68m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Pančevo, Misa - Novoseljanski put, 365.05ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Novoseljanski put plac, 365.05 ari, front prema ulici 55 metara NA 3km od Pančeva, iza reke Nadel, na 60 metara od magistralnog... više

900.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan, centar, 3.5

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama).... više

165.000€ (1 736 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi, plac 19.957ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19.57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena... više

88.000€ 0 €/m²)

  • 0m²