Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7336 oglasa

Voždovac, Dušanovac, Svete Simića, Kuća, 300m2, 349900 EUR

Dušanovac, Beograd

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više

349.900€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Savski venac, Dedinje, Slavka Ćuruvije, 4.0, 120m2, 530000 EUR

Dedinje, Beograd

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg... više

530.000€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.0, 46m2, 159850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Nova, moderna kuća u Šuljkovcu kompletno nameštena

Šuljkovac, Okolina, Jagodina

EKSKLUZIVNA PONUDA – PRODAJE SE POTPUNO NOVA MODERNA KUĆA U ŠULJKOVCU, NADOMAK JAGODINE! Ako sanjate o savršenom porodičnom domu na mirnoj... više

169.000€ (623 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Na prodaju njiva

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodajem njivu u selu Voljavče, površine 8,64 ari, pogodnu za različite poljoprivredne namene. Nalazi se na pristupačnoj lokaciji, idealna za... više

1.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem plac na atraktivnoj lokaciji – Đurđevo brdo, Jagodina

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju plac površine 6,23 ara u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Jagodini – Đurđevo brdo. Plac se nalazi u mirnom i zelenom... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sjajna ponuda kod Čaira!

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

82.400€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 13/13 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u blizini Čaira. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne... više

156.000€ (2 228 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 6/10 spratova

Centar grada 54m² + 12m² terasa, 107000€

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan... više

107.000€ (1 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/5 spratova