Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog... više
140.000€ (1 076 €/m²)
Rušanj, Čukarica, Beograd
Prodaje se građevinsko zemljište površine 15.21 ari u Beogradu - Čukarica na samom ulazu u Rušanj, udaljen 50 metara od Ibarske magistrale.... više
77.000€ 0 €/m²)
Vidikovac, Rakovica, Beograd
Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više
235.000€ (2 216 €/m²)
Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd
Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više
260.000€ (2 736 €/m²)
Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd
POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više
132.000€ (2 400 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više
230.000€ (3 432 €/m²)
centar, Pančevo, Pančevo
Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje,... više
150.000€ (1 612 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više
118.150€ (3 193 €/m²)
Centar, Pančevo
Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više
155.000€ (756 €/m²)
Liman II, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Liman II, ulica Dr Ivana Ribara. Predstavljamo po strukturi odličan trosoban stan za renoviranje na jednoj od najtraženijih lokacija... više
193.000€ (2 573 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više
211.150€ (2 010 €/m²)
Popovica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više
246.100€ (2 861 €/m²)