Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7334 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

108.544€ (2 087 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 54 m2, prvi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

110.880€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 682 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 682 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

16.700€ (24 €/m²)

  • 682m²

Stan 61m2, sa pomoćnim objektom i pripadajućim dvorištem

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan 61 m2 na prvom spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Kuća 150m2, Belanovce, plac 744m2

Belanovce, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više

69.000€ (460 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosoban stan, Čair, III sprat, 101 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji... više

230.000€ (2 277 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

U ponudi šumsko i poljoprivredno zemljište u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna... više

60.000€ (5 €/m²)

  • 10856m²

Stan Palilula 67m2, II sprat

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa... više

128.000€ (1 910 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/10 spratova

Troiposoban stan 64m2, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan 64m2, u blizini Bulevarskog parka, Čaira, bolnice i centra grada. Stan se nalazi na petom spratu, kvalitetne starogradnje... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Odlična porodična kuća, 120m2 sa pomoćnim objektim 26m2, plac 1125m2, Ći?

Ćićevac, Ćićevac, Ćićevac

Na prodaju odlična porodična kuća u Ćićevcu, blizu centra i pešačke zone. Nalazi se na finoj lokaciji za porodični život, nadomak svih bitnih... više

55.000€ (458 €/m²)

  • 120m²
  • 1/1 spratova

Stan u centru Sokobanje, 31 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 096 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/2 spratova