Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7334 oglasa

Odlična porodična kuća, 120m2 sa pomoćnim objektim 26m2, plac 1125m2, Ći?

Ćićevac, Ćićevac, Ćićevac

Na prodaju odlična porodična kuća u Ćićevcu, blizu centra i pešačke zone. Nalazi se na finoj lokaciji za porodični život, nadomak svih bitnih... više

55.000€ (458 €/m²)

  • 120m²
  • 1/1 spratova

Stan u centru Sokobanje, 31 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 096 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 2/2 spratova

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Plac u Vrnjačkoj Banji, 43,55 ara

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije ( 67 met. x 65 met.) veoma pogodan za gradnju objekata... više

128.900€ (29 €/m²)

  • 4355m²

Nov, dvosoban stan 57m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više

104.000€ (1 824 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Surčin, Surčin, Mite Binjiša, Poslovni objekat, 2000m2, 1500000 EUR

Surčin, Beograd

Odličan poslovni objekat, široke namene, na 70 ari građevinskog zemljišta, izuzetna lokacija, kilometar i po od centra Surčina i 200 metara... više

1.500.000€ (750 €/m²)

  • 2000m²

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Barajevo, Lisović, Dole Mihajlović , Zemljište, 1800ari, 28000 EUR

Lisović, Beograd

Građevinski plac površine 18 ari u mirnom i zelenom okruženju. Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva renoviranje ili može poslužiti kao... više

28.000€ (15 €/m²)

  • 1800m²

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 259000 EUR

Hram Svetog Save, Beograd

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²