Za upit Vranje pronađeno 37 oglasa

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+... više

60.000€ (400 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat... više

180.000€ (1 323 €/m²)

  • 136m²
  • /1 spratova

Prodaja, Stan, Vranje

Vranje

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po... više

174.000€ (1 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 174m²
  • 4/4 spratova

PRIZEMNA KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište Vranje Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Prodaje se zemljiste površine 985 m2 ispod "Kolumbo"fabrike i blizini mosta u Vranju Na zemljištu je izgrađen objekat(bez dozvole). Zemljiste... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Gradsko građevinsko zemljište Vranje

Suvi Dol, Okolina, Vranje

GR.GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE P-1000m2/ Suvi dol/ naseljeni deo/ Plac je pravougaonog oblika/ prilaz sa puta/ kompletna infrastruktura prisutna... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradjevinsko zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poslovni prostor, Vranje

Vranje

Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA:... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 1200000EUR

Vranje

Agencijski ID: 88360, uknjizen, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно... više

1.200.000€ (185 €/m²)

  • 6483m²

Zemljiste Brestovački put

Tibužde, Okolina, Vranje

Na prodaju zemljište od 60 ari pored asfalta na brestovačkom putu u Vranju. Zemljište je u celosti ograđeno, na njemu se nalazi i bunar sa vodom,... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište na prodaju

Raška, Vranje

Gradsko građevinsko zemljište / u pojasu poslovno uslužnih sadržaja/ direktan izlaz na saobraćajnicu u širini od 25m/ u neposrednoj blizini... više

19.000€ (15 €/m²)

  • 1200m²