Za upit trosoban stan Beograd od 50000 do 165000 zadnjih 7 dana pronađeno 47 oglasa

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića, 102m2

Pašino brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 152600e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

152.600€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Sremčica, nov stan 60m2, Savršen Dom nadomak grada

Čukarica , Čukarica, Beograd

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

109.800€ (1 830 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova