Za upit suma pronađeno 824 oglasa

Savski venac, Dedinje - Omladinska 170m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova... više

750.000€ (4 411 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

Obrenovac, Jasenak, Posavskih partizana, 60a, 1000EUR

Jasenak, Beograd

Agencijski ID: 125971, uknjizen, Suma. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

1.000€ (0 €/m²)

  • 6000m²

TOP PONUDA – Više parcela u Boru, potez Kot

Bor

Na prodaju više parcela ukupne površine 388,48 ari, na odličnoj lokaciji u mestu Kot, Bor. Zemljište je raznovrsno i pogodно za više namena... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

155.872€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište 25 ari – Zvečka, Obrenovac - 14.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 25 ari u naselju Zvečka, okolina Obrenovca. Plac ima prilaz sa asfaltnog puta, dok se sa donje... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Sremčica, Miluna Petkovica, 22a, 44000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase. Trenutno je deo cerova šuma, a deo... više

13.000€ (1 €/m²)

  • 6594m²

Prodajem plac na Zlataru

Zlatar

Prodajem plac na Zlataru, broj parcele 279/24. Na placu se nalazi šuma 1. klase, priključak za vodu prolazi kroz sami plac a priključak za struju... više

20.000€ (50 €/m²)

  • 400m²

Autokomanda, stan pogodan za poslovni prostor ID#1543

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Na prodaju parcela od 95,53 ari

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Botunju Cerjak Vinogradi od 9553 m2 .Deo zemljišta je poljoprivredno zemljište, njiva veličine 70.23 ari. Drugi deo parcele... više

6.000€ (0 €/m²)

  • 9553m²

Irig, Banja Vrdnik, , 2.0, 176m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking,... više

120.000€ (681 €/m²)

  • 176m²