Kosmaj, Sopot, Beograd
Na ovo imanje se dolazi asfaltiranim ulicama. Delovi ovog imanja su pod vocem, sumom, livadama I sve predstavlja jedinstvenu celinu. Jednim... više
1.500.000€ (7 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više
500.000€ (1 000 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
177.990€ (4 341 €/m²)
Beočić, Okolina, Rekovac
Prodaje se prelepo imanje u mirnom selu Beočić, na teritoriji opštine Rekovac. Idealno za one koji žele da se bave poljoprivredom, žive u prirodi... više
4.000€ 0 €/m²)
Mokra gora, Tara, Užice
Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više
600.000€ (7 500 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinsko zemljište površine 19 ari u mestu Zvečka kod Obrenovca, sa starim upisanim objektom (kućom) od 57m2. Uz plac se prodaje... više
37.000€ (649 €/m²)
Centar, Lapovo, Lapovo
Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više
25.000€ (7 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više
12.000€ 0 €/m²)
Boljevci, Surčin, Beograd
Kućica u cveću, trava oko nje: spratna kućica u Boljevcima (na pet minuta od prevoza) od 70m2 / Pr+Pot/ na 24 ara placa kultivisanog raznim... više
160.000€ (2 285 €/m²)
Vranić, Beograd
Agencijski ID: 122821, uknjizen, njiva. Poljuprivredno zemljiste u zoni sume i zelenila kao i vodoizvorista. Nije moguca gradnja. Vise informacija... više
52.000€ (4 €/m²)
Palilula, Niš
Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više
155.760€ (2 640 €/m²)
Zavojsko Jezero, Pirot, Pirot
Na prodaju plac 750m2, u neposrednoj blizini Zavojskog jezera i vikend naselja, u blizini komunalnih priključaka. Plac je šumsko zemljište,... više
18.750€ (25 €/m²)