Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 368 oglasa

Stari grad, centar - Hilandarska, 36m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više

218.000€ (6 055 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3/6 spratova

Prodaja trosobnog stana na Keju - 85m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum... više

306.000€ (3 600 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/12 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Trosoban stan u centru Jagodine - može kupovina preko kredita !!!

Centar, Jagodina

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Dva stana u kući u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje... više

191.000€ (1 394 €/m²)

  • Garsonjera
  • 137m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1623

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

83.000€ (1 976 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Železnička stanica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001072

Železnička stanica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole, glavne autobuske... više

169.950€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Na prodaju – nov, neuseljavan dvosoban stan sa garažnim mestom!

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan i funkcionalan stan površine 56 m², smešten u prizemlju nove zgrade na odličnoj lokaciji. Stan je potpuno nov i nikada... više

115.000€ (2 053 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/5 spratova