Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1824 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 53m2, 98050EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više

98.050€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3.sprat

Dorćol, salonac - Strahinjića Bana 60kvm (56+4)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više

319.000€ (5 696 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/6 spratova

Ovča 35+15 uknjižen

Ovča, Palilula, Beograd

Na prodaju nov stan u Ovči od 35m2 grejne površine sa sa dve terase koje ukupno iznose 15m2. Ima ulaznu prostoriju gde je kuhinjsko trpezarijski... više

59.500€ (1 190 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²

Blok 21 - Bulevar Zorana Đinđića 55kvm

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

Dobar stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom i širokim ulazom. Okrenut prema parku sa vrlo lepim pogledom. Prostorije: hodnik, kuhinja... više

229.000€ (4 163 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/11 spratova

Prodaja stana sa zakupcima Vracar Neimar Hram Slavija Savski Beograd wheelchair

Neimar, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

304.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Ljermontova, odlična lokacija, garsonjera 25kvm

Šumice, Voždovac, Beograd

Svetao, mali stan, veoma funkcionalan. U mirnom okruženju, sa puno zelenila. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza

Surčin, Beograd

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza U donjem nivou stana se nalazi veliki dnevni boravak sa terasom,... više

280.000€ (2 105 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 114m2, 376200EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više

376.200€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 2/6 spratova