Medaković, Beograd
Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više
80.000€ (1 860 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više
81.260€ (2 031 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više
81.400€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130612, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
81.400€ (1 850 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više
82.000€ (2 733 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više
82.500€ (1 352 €/m²)
Ledine, Surčin, Beograd
Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više
83.000€ (1 976 €/m²)
Zvezdara, Zvezdara, Beograd
Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više
83.000€ (2 441 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130608, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
83.250€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
83.250€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130615, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
83.250€ (1 850 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više
84.000€ (2 000 €/m²)