Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1816 oglasa

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

STAN CUKARICA CERAK 50m2 , T , 110000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Šavnička, NIJE UKNJIŽEN dvosoban stan bez ulaganja sa terasom, novija gradnja, visoko prizemlje,... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Zvezdarska šuma, , 2.0, 40m2, 110000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog... više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Julino brdo, Petra Lubarde, 2.0, 43m2, 110000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra... više

110.000€ (2 558 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova