Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

- palilula sf 2674

Borča, Palilula, Beograd

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih... više

99.400€ (2 114 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 3.0, 57m2, 100000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 121950, V/V, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno... više

100.000€ (1 754 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130604, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130597, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat