Dvosoban stan, Beograd - Batajnica | Prodaja · 56m² · 101.000€
Matrozova , Batajnica, Beograd, Srbija
101.000€
1 803 €/m²
Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR
Tip
Stan
Površina
56 m²
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cena
- 101.000€
- Površina
- 56 m² (1 803 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 2
- Terasa
- Da
- Parking
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496538
Opis
Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na terasu, spavaća soba sa izlaskom na lođu, kupatilo. Kupatilo je renovirano, nov bojler, tuš kabina, sanitarije i mašina za veš. Nova kuhinja i kuhinjska bela tehnika. Stan se prodaje sa komplet stvarima sa fotografija. Veliki podrum (16kvm). Natkriveno parking mesto ispred zgrade. Deo dvorišta na korišćenje (trenutno bašta i mali voćnjak). GREJANJE - TA, sprat 1/2, TERASA, PARKING ID oglasa: 78091. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene.
Kontakt info
- Agencija
-
Kosmopolit Nekretnine
- Reg. posrednika br.
- 1115
- Kontakt osoba
- Radun Radunović
- Telefon 1
- + 381 (60) 450 ... Prikaži broj
- Telefon 2
- + 381 (11) 450 ... Prikaži broj
- Adresa
- Molerova 68
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR
- 94.500€ 35 m2
Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631
- 144.900€ 69 m2
Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR
- 156.600€ 58 m2
Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR
- 159.300€ 59 m2
Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR
- 162.000€ 60 m2