Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1820 oglasa

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe, 172m2

Saobraćajni fakultet, Voždovac, Beograd

Voždovac, Saobraćajni fakultet - Vojvode Stepe 3.0, 172m2 (dve terase 50m2), 7/7, CG/EG, lift, telefon, interfon Interesantan penthouse sa... više

399.000€ (2 319 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 7/7 spratova

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

RASKOSAN SALONSKI STAN U NAJUZEM CENTRU SA GARAZOM

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više

900.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 188m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Riviera, 3.0, 120m2, 960000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

960.000€ (8 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 120m²
  • 6.sprat

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova