Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1827 oglasa

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 3.0, 73m2, 165000 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

STARI GRAD ATELJE 212 121m2 , 495000e

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

ULAZNI SALON,CETIRI SOBE, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVE OSTAVE, KUPATILO, TOALET I DVE TERASE. uknjizen VP/4 VLAJKOVICEVA više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 215000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA 4/6 JOVE... više

215.000€ (4 056 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova