Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 452 oglasa

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 49m2, 181300EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0, 50m2, 225000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogucnost kupovine parking mesta po ceni... više

225.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 190000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

190.000€ (5 757 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Dušanovac, Maksima Gorkog, 2.0, 48m2, 232000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više

232.000€ (4 833 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Centar, Karađorđeva, 1.5, 37m2, 169000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 123076, III/VIII, lift, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI... više

169.000€ (4 567 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 3/8 spratova

Stari grad, Bajlonijeva pijaca, Džordža Vašingtona, 2.0, 87m2, 289900EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123501, I/III, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

289.900€ (3 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Hala Pionir, Ljube Didića, 1.5, 41m2, 163000EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 122216, IV/V, dupleks, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je dupleks korisne povrsine 41 m2 (24,5 m2 uknjizeno... više

163.000€ (3 975 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 420000EUR

Blok 65, Beograd

Agencijski ID: 120214, XIV/XXX, klima, lift, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (7 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 14/30 spratova

Čukarica, Julino brdo, Petra Lubarde, 2.0, 43m2, 110000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra... više

110.000€ (2 558 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Zemun, Altina, Borhesova, 1.5, 41m2, 92000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više

92.000€ (2 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²