Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1762 oglasa

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

162.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova

Vlasnik prodaje stan ,blok 70 a, Savski Kej

Savski Kej, Novi Beograd, Beograd

Vlasnik prodaje odlican stan na izuzetnoj lokaciji ,blok 70 A ,Novi Beograd ,67 kvm ,uknjizen,odmah useljiv. više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima... više

89.500€ (4 261 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova