Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Lux stan Bulevar Nemanjića, 79m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Stan se nalazi na 13-om spratu, površine 79m2. U blizini je Dom Zdravlja, vrtić, škola, park, fakultet, banka, pošta, taxi stajalište, marketi,... više

199.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 13/14 spratova

3.0, Stan u kući, Duvaniište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop,... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan 75m2 u samom centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/7 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova