Za upit stanova id pronađeno 4786 oglasa

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite name

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

ZVEZDARA KLUZ 38m2 , 125000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više

125.000€ (3 289 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 6.sprat

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000945

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih... više

136.500€ (2 904 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Kej - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001009

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija... više

270.380€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Detelinara - Nov dvoiposoban stan ID#1001176

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna... više

203.100€ (3 501 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat