Za upit stanova id pronađeno 4785 oglasa

Banjica, Bulevar oslobođenja, 84m2 ID#1510

Banjica, Voždovac, Beograd

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više

197.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

STAN NEDALEKO OD LIDLA!!

Centar, Sombor

Stan nedaleko od Lidla, površine 57 m², nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta i ima klasičan, veoma funkcionalan raspored: ulazni hodnik,... više

61.800€ (1 084 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 47m2 ID#1602

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju.... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

lux, prostran, svetao prelep stan ID#5655

Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd

Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više

420.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 9/10 spratova

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Salonski stan za prodaju centar ID#599476

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Salonski stan za prodaju centar U ulici Strahinjića Bana, u delu između Skadarske i Francuske ulice za prodaju salonski stan uknjižen na 108m2.... više

600.000€ (5 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 1/5 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat