Za upit stanova Beograd id pronađeno 1772 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA KLUZ 90m2 , T , 263000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah... više

263.000€ (2 922 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

Čukarica, Golf naselje, Žarka Vukovića Pucara, 3.0, 87m2, 220000 EUR

Golf Naselje, Beograd

Veoma komforan stan u zgradi kvalitetne gradnje, u najlepšem delu Banovog brda, nadomak Košunjaka. Trenutno je dvosoban, ali se veoma lakom... više

220.000€ (2 528 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 60m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • vp/9 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 75m2, 74500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

74.500€ (993 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 95m2, 78500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

78.500€ (826 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 95m2, 93500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

93.500€ (984 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²