Za upit stanova Beograd id pronađeno 1777 oglasa

Karaburma – Stevana Dukića 42kvm ID#28240

Karaburma, Palilula, Beograd

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,... više

129.000€ (3 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 4/5 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Autokomanda 41kvm (mereno 45kvm) ID#26703

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Odličan jenoiposoban stan, potupuno renoviran, nadomak Autokomande. Prodaje se sa stvarima. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća... više

99.000€ (2 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Suteren/4 spratova

Dedinje, 3, 0, 98m2 ID#1600

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Kompletno renoviran stan, lokacijski blizu Belog Dvora, u vojnoj zgradi sa šest stanova, dvorištem i parkingom samo za stanare. Prostorije:... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Extra sređen – Pera Ćetkovića 57kvm ID#26976

Karaburma, Palilula, Beograd

Kompletno renoviran stan (do najsitnijih detalja) u prizemlju. Za renoviranje upotrebljeni najsavremeniji detalji. Prodaje se kompletno namešten... više

165.000€ (2 894 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar – Anastasa Jovanovića 96kvm + 4T ID#26744

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

U mirnom delu opštine Vračar nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan, troiposoban po strukturi, prostran, jugoistočno orijentisan. Vojna... više

339.000€ (3 531 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 5/5 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 220kvm+1,2a ID#24913

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lux stan u Belvilu 106kvm ID#25416

Belville, Novi Beograd, Beograd

Izuzetan trosoban stan koji pruža savršen komfor i luksuz. Stan ima dva kupatila, veliku vešernicu i garderober što stanu doprinosi organizovaniji... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Dedinje – lux stan 146kvm + garaža ID#22295

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji... više

570.000€ (3 904 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 1/2 spratova

Palata pravde – 46kvm (mereno 56kvm) ID#28887

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

Lepo potkrovlje na IV spratu, u zgradi iz 1928. godine, parking mesto u dvorištu zgrade, nadomak Beograda na vodi. Prostorije: hodnik, kuhinja,... više

188.000€ (3 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova