Za upit stan u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka, 69m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere, 84m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više

235.000€ (2 797 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 4/10 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 70m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više

388.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

399.000€ (3 873 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

Vračar, centar - Resavska, 86m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh, 120m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više

498.000€ (4 150 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • vp/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića, 160m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Gornji Dorćol, 221 m²: Poslovno-stambena vertikala sa TERETNIM LIFTOM i 2 PAR

Dorćol, Stari Grad, Beograd

U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 221m²
  • Prizemlje/2 spratova