Za upit stan na Zlatiboru pronađeno 64 oglasa

2.0, Zlatibor, Kiridžijska, 46m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor, Sunčani breg, Kiridžijska, 46m2, CG, 1/4, parking Apartman se sastoji iz odvojene spavaće sobe, kupatila, predsoblja, dnevne... više

70.000€ (1 521 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan u vili Zlatibor Luxury @ Spa - NOVOGRADNJA

Centar, Zlatibor

Stan se nalazi u zgradi završenoj 2022. godine na odličnoj lokaciji u blizini centra i odličnoj poziciji gde će budući vlasnik stana imati predivan... više

155.000€ (1 962 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 79m²
  • 6/6 spratova

Dvoiposoban stan 50.85m², PR - VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – 116.955€

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 50.85m², na prizemlju u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

116.955€ (2 339 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

Oglas

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

104.213€ (2 315 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/6 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman, 110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište

Zlatibor

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište Apartman na Zlatiboru, izuzetna lokacija, u zgradi sa samo 7 stanova.... više

325.000€ (2 954 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju potpuno opremljen apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen apartman sa svim nameštajem i tehnikom u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina još dva apartmana... više

65.000€ (2 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/4 spratova

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova