Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

100.100€ (2 705 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

194.361€ (2 491 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

65.450€ (1 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/3 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

445.006€ (3 647 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 122m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

97.358€ (2 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

114.814€ (2 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova