Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102220 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 98400€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 98.400 eur + PDV + 3 % provizije... Prizemlje okrenuto prema mirnom dvorištu...... više

98.400€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN DVORISNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog... više

137.842€ (3 063 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova