Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan Novi Sad, Adice, prodajem četvorosoban, nov, namešten stan, 80m2, blizina doma zdravlja... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Salajka, Novi Sad

NEUSELJAVAN , OPREMLJEN , GARAZA , SALAJAKA. Agencijska oznaka 1060391, prodaje se troiposoban stan koji je trenutno u funkciji trosobnog .... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Novo naselje 50kv

Novo naselje, Novo Naselje, Novi Sad

Odlična održavana nekretnina. Stan se prodaje sa plakarima više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Arhimandrita Jovana Rajića, 4.0, 119m2, 380000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Cetvorosobni stan nalazi... više

380.000€ (3 193 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 2/3 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 246500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102625. Cena stana je 246500e +3% agencijska provizija. Stan se nalazi u blizini Bulevara, Futoške pijace u mirnoj , uvučenoj... više

246.500€ (1 700 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 145m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102465 - CENA 113.400 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

113.400€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Stan sa 8 soba VETERNIK, 244800€

Centar, Novi Sad

više

244.800€ (1 700 €/m²)

  • 8 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova