Za upit stan Beogradu Vracar Sumatovacka m pronađeno 181 oglasa

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog, 69m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više

195.000€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Vračar, odličan stan 39m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više

137.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Suteren/3 spratova

Stan za prodaju Crveni krst ID#599477

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Stan za prodaju Crveni krst Na Crvenom krstu, u ulici Tome Maksimovića za prodaju stan uknjižene površine 66m2. Stan se sastoji od: na donjem... više

220.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Vračar, centar - Lazarevićeva, 151m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Lazarevićeva 4.0, 151m2 (terasa 6m2 + lođa 3m2), 6/7, CG, lift, interfon, podrum, garaža U ponudi luksuzan stan koji pruža... više

1.200.000€ (7 947 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 6/7 spratova

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

VRACAR CUBURA 82m2 , 2T , 369000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više

369.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Čubura - Sazonova, 82m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Sazonova 3.0, 82m2 (terasa i lođa 12m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum, garaža Prodaje se trosoban stan u Sazonovoj... više

369.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova