Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 6.0, 150m2, 465000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

465.000€ (3 100 €/m²)

  • 6 soba
  • 150m²
  • 1/2 spratova

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Terazije - Nušićeva, 88m2

Terazije, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog... više

450.000€ (5 113 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 84m2, 470000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108993, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2... više

470.000€ (5 595 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Blok 70a, Omladinskih brigada, 4.0, 167m2, 470000EUR

Blok 70 A, Beograd

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku... više

470.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 5217

Bulevar Kralja Aleksandra, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

521.700€ (5 550 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

- kotor sf 2583

Stari grad, Kotor

U Starom gradu, u kamenoj kuci potpuno renoviran dvosoban dupleks, sa privatnim dvorištem od 90m2. Pogled na more i kotorski zaliv. ag provizija... više

525.000€ (6 402 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 4.0, 120m2, 526000 EUR

Tašmajdan, Beograd

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, lako adaptibilan u dve stambene jedinice. Dva parking mesta u dvorištu... više

526.000€ (4 383 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 2/7 spratova