Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Novi Sad, Sajam - Luksuzan petosoban stan ID#1001049

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

473.800€ (3 179 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 509850€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099939 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen LUX NAMEŠTEN STAN u samom Centru grada, nadomak... više

509.850€ (4 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Golf, Tuniska, 4.0, 147m2, 460000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 91795, II/III, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada na najvisoj koti Kosutnjaka sa fenomalnim... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 87m2, 460000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99053, XI/XVI, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. U novoizgradjenoj zgradi popularne... više

460.000€ (5 287 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 11/16 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

- vodzovac sf 2544

Vojvode Stepe, Voždovac, Beograd

Cetvorosoban, komforan stan u Vozdovim kapijama. Garažno mesto po ceni od 25000e. Vlasnik 1/1. ag provizija 2% više

477.000€ (4 147 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 11.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

510.554€ (3 381 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 151m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

Stari grad, centar – Balkanska

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više

480.000€ (4 363 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Radnička - Odličan stan sa garažom i nameštajem ID#10

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje.... više

463.500€ (4 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 5/6 spratova