Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Vračar - Alekse Nenadovića 103kvm+garaža

Centar, Vračar, Beograd

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan... više

460.000€ (4 466 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 5/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 460000€

Kej, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

460.000€ (2 569 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Šestosoban stan NOVI SAD, 494400€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dupleks stan u centru grada na pet minuta od pešačke zone. Kvalitetna novija zgrada sa liftom. Terasa sa lepim pogledaom.... više

494.400€ (1 858 €/m²)

  • 6 soba
  • 266m²
  • 5/6 spratova

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

STARI GRAD ATELJE 212 121m2 , 495000e

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

ULAZNI SALON,CETIRI SOBE, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVE OSTAVE, KUPATILO, TOALET I DVE TERASE. uknjizen VP/4 VLAJKOVICEVA više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 5 soba
  • 121m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan petosoban stan ID#1001144

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ive Lole Ribara. Izdvajamo iz ponude renoviran, po strukturi petosoban salonski stan koji se nalazi u neposrednoj blizini... više

463.500€ (3 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Simfonija I, 3.0, 72m2, 450000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 87744, XIV/XV, klima, lift(3), terasa, garaza, stambena zgrada. GARAZNO MESTO U CENI!Odlican stan u Simfoniji I, na jednoj od... više

450.000€ (6 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 14/15 spratova

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 4.0, 132m2, 450000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118583, VI/, stambena zgrada. Prodaje se stan, 132m2, na Detelinari. Lift iz garaze u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija... više

450.000€ (3 409 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 6.sprat