Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100200. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim... više

300.000€ (3 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097969 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Uknjižen troiposoban stan na Grbavici blizu Bulevara. Sastoji... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101345 - CENA je 266 990e, plus agencijska provizija od 3%.. Uknjižen četvorosoban svetao stan na divnoj lokaciji Starog... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Odlican duplex stan sa GARAZOM. Agencijska oznaka stana 1101375. CENA STANA 300.000 + 3% agencijske provizije. Odlicna nekretnina u cenralnom... više

300.000€ (2 068 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101994. CENA: 300.000 e + 3 % agencijske provizije. Salonski stan od 84 m2 plus 27 m2 terase. Stan odličan kako za... više

300.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

- vodzovac sf 2577

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno.... više

300.000€ (3 614 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Ilije Vučetića, 2.5, 80m2, 300000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na... više

300.000€ (3 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 97m2, 276991EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129724, PK/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan 96,85m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

276.991€ (2 855 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²