Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu – Erdoglija | Šestosoban stan na odl

Erdoglija, Kragujevac

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini... više

245.000€ (1 750 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 49m2, 245000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127855, I/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Nudimo vam stan u novogradnji,blizu Kalenic... više

245.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

264.742€ (1 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 171m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

251.915€ (3 498 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

Ekskluzivan četvorosoban stan 90m² u kvalitetnoj zgradi, II sprat – ul. Car

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara... više

265.000€ (2 944 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 265200€

Centar, Novi Sad

Salonski stan u izvornom stanju u samom centru grada Agencijska oznaka 1100491. CENA: 265.200 e + agencijska provizijia od 3 %. Prostran salonac... više

265.200€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • 1/3 spratova

3.0, Dimitrija Tucovića, 66, 35m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.0, Dimitrija Tucovića, 66,35m2, 2/5, toplotne pumpe, terasa, lift Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

265.400€ (4 021 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova