Za upit stan 110000 pronađeno 4997 oglasa

Dupleks, park Svetog Save, 151 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se... više

242.100€ (1 603 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 7.sprat

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 67m2 - CENA BEZ PDV-a!

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - CENA BEZ PDV-a! 3.0, 67m2 (lođa 4m2), 10/22, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, garaža... više

242.303€ (3 616 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 10/22 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 69m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

242.669€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/8 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 96m2 , T , 232000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta,... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu, ukupne površine 199m2, lux, eg ID#1546

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! JEDINSTVENA... više

232.000€ (1 165 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 199m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

više

226.600€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

232.800€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 3.0, 65m2, 244746EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine.... više

244.746€ (3 765 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 244780€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097348 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Nov trosoban stan na Telepu. Tri spavače sobe, dnevni boravak... više

244.780€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 3/4 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Salajci - 103m2

Salajka, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više

244.800€ (2 376 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat