Za upit stan 110000 pronađeno 4997 oglasa

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Liman IV - Odličan trosoban stan ID#1000977

Liman IV, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i... više

236.900€ (3 433 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 236900€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1091118 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen kvalitetno opremljen dupleks na Bulevaru blizu Sajma.... više

236.900€ (3 037 €/m²)

  • 2 soba
  • 78m²
  • 5/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 226600€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u centru grada, sama blizina Spensa. Odvojena kuhinja, treći sprat, lift, terasa. Zgrada iz 2000. godine, IDS... više

226.600€ (3 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

VRACAR KALENIC 59m2 , 227000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mlatisumina, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 59 m2, bez terase, veliko dvoriste, PR od V spratova,... više

227.000€ (3 847 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • Prizemlje

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 222000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

222.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta, 67m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan... više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova