Za upit stan 110000 pronađeno 4997 oglasa

Rakovica, Petlovo brdo, Bože Baucala, 3.0, 118m2, 219500EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više

219.500€ (1 860 €/m²)

  • 3 soba
  • 118m²
  • 1.sprat

Rtanj – Jablanica 10a+42kvm stara kuća ID#26176

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više

5.500€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 225000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102531 CENA 225.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen četvorosoban stan na Novom Naselju, u neposrednoj blizini... više

225.000€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3/5 spratova

Prodaja seoskog domaćinstva

Žiljci, BRUS, Brus

Seosko domaćinstvo na putu za Kopaonik u Žiljcima pogodno za seoski turizam, cena po dogovoru. više

80€ (0 €/m²)

  • 3 soba
  • 117m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 83m2, 219950EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122675, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

219.950€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 220000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan povrsine 72 m² u novogradnji na 6. spratu... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

Kamenari, Herceg Novi

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjizen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom,... više

220.000€ (1 692 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2.sprat

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 5.0, 119m2, 220000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 124008, II/, terasa(2), uknjizen. Svetao trostran stan na dva nivoa. Puna visina bez kosina. Na oba nivoa atraktivne terase sa... više

220.000€ (1 848 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 2.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 235870€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099710 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Uknjižen troiposoban stan na Grbavici. Stan se sastoji iz prelepog,... više

235.870€ (3 144 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Novi Beograd, Blok 3, Bulevar Zorana Đinđića , 2.0, 62m2, 226000 EUR

Blok 3, Beograd

Veoma lep i funkcionalan stan, sa prelepim pogledom na blokove i Novi Beograd. U neposrednoj blizini svih životnih sadržaja i dešavanja. Stan... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova