Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

KUĆA NA LEPOJ LOKACIJI!

Selenča, Sombor

KUĆA Na jednoj od najlepših lokacija u gradu se prodaje kućča od 128m2, na parceli od 811m2. Kuća je čvrste gradnje, održavana, sve sobe su... više

226.600€ (1 770 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Nehruova 70m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

2.0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Plac, Gabrovac 20 ara.

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Gabrovcu. Plac je velicine 20 ara, na samom izlasku iz sela, pored asvalta, ispred Gabrovackog Manastira.... više

28.000€ (14 €/m²)

  • 2000m²

PLAC DONJA TRNAVA 1.000 PO ARU !!!

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - Donja Trnava površine 26.773 m2, građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini crkve u Donjoj Trnavi. Izlazi na asfaltni... više

268.000€ (10 €/m²)

  • 26773m²

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija... više

180.249€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/6 spratova

Kuća sa dva ulaza u Koricanima, 191 m2 na 9,1 ari placa

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva... više

139.000€ (727 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac u Korićanima, 15 ari

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija.... više

78.000€ (51 €/m²)

  • 1502m²

Na prodaju poljoprivredno I šumsko zemljište - Trmbas

Trmbas, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno , obradivo zemljište, površine 1,32 hektara kao i šumsko zemljište površine 31,38 ari po ceni od 16500 eura.... više

16.500€ (0 €/m²)

  • 19372m²

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat