Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Odlična ponuda, plac 30.87 ara, Batušinački put

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac na Batušinačkom putu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 30.87ari, prednji front je 16m širine,... više

21.000€ (6 €/m²)

  • 3087m²

Prodaje se porodična kuća sa parcelom 12ari u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2... više

75.000€ (446 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac, Mramorsko Brdo,75 ari

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju plac na Mramorskom Brdu u blizini Bifteka. Plac izlazi na asfalt, povrsine 7500m2,dimenzije 20mx375m.Sastoji... više

41.200€ (5 €/m²)

  • 7500m²

Plac u naselju Petrovac, 58 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Petrovcu od 57,69 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac , građevinsko je zemljište. Sa placa je prelep pogled na ceo... više

114.000€ (19 €/m²)

  • 5769m²

Bivši ŽITOMLIN u Rekovcu na prodaji

Centar, Rekovac

Poslovna zgrada se prodaje sa kompletnuim inventarom u funkciji. Sastoji se iz mlina 80 m2, lokala za prodaju hleba od 100 m2,Velikog magacina... više

100.000€ (218 €/m²)

  • 458m²
  • Prizemlje/1 spratova

Boževac, Malo Crniće -Poljoprivredno i šumsko zemljište 3 ha 91 ar 79 m2

Malo Crniće, Malo Crniće, Malo Crniće

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Boževcu, Meljak i Meljački Gaj, površine 3 ha 91 ar 79 m2 po ceni od 22.000 eur.... više

22.000€ (0 €/m²)

  • 39971m²

Na prodaju poslovni objekat

Izvor, Okolina, Paraćin

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. više

70.000€ (786 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat