Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja placa Kragujevac – Šumarice

Šumarice, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, u naselju Šumarice, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini jezera. Plac je površine 22 ara i predstavlja... više

32.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Sremski Karlovci, Svetao, Duplex, 130m 2

Sremski Karlovci

Na prodaju, prostran i svetao dupleks stan površine 130 m² Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu centra Sremskih Karlovaca, na samo nekoliko... više

162.500€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • /2 spratova

1.5 Vojvode Vlahovića, 37m2, uknjižen ID#1566

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, koji se nalazi na prizemlju stambene zgrade novije gradnje, stan je po strukturi... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban, Višegradska ID#1565

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta... više

235.000€ (3 133 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Podbara - Trosoban, dvorišni stan ID#5000005

Podbara, Novi Sad, Novi Sad

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi... više

206.000€ (2 145 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman III - Odličan dvoiposoban stan + 2 garažna mesta ID#1001202

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih... više

448.000€ (4 266 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Zemun, Kalvarija, , 2.0, 61m2, 155000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 131833, I/I, klima, terasa, uknjizen, dvorisna zgrada. Na super lokaciji u blizini parka na Kalvariji se prodaje stan u kuci... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²