Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101723 . CENA: na cenu dodati agencijsku proviziju od 3%. Na prodaju predivan, veoma očuvan stan na atraktivnoj lokaciji... više

180.000€ (2 812 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 188670€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Stan je svetao i okrenut ka mirnom dvorištu... Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava,... više

188.670€ (1 886 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju plac- Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Petrovcu od 7744 m2 . Nalazi se na potesu Gaj,vodi se kao poljoprivredno zemljište, njiva 3.klase.U neposrednoj blizini... više

39.000€ (5 €/m²)

  • 7744m²

Prodaje se stan na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se... više

144.000€ (2 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 68m²
  • Prizemlje

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

129.966€ (2 363 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

1.5ha ravna parcela, komad

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac - Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela... više

30.000€ (2 €/m²)

  • 15000m²

Plac - poljoprivredno zemljište, Donji Matejevac, 1400m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina... više

15.000€ (10 €/m²)

  • 1400m²